infolinka: +420 602 600 133

Facebook Instagram

Bali
Oriental Spa
Maximální zážitek z masážních balíčků, k rozmazlení těla, duše i pokožky díky přírodním tělovým peelingům a speciálních vonných essencí a masážních technik. Na výběr máte z pěti druhů Tělových rituálů, tělové peelingy si můžete objednat i zvlášť a vytvořit si vlastní spa balíček v kombinaci s jakoukoliv tělovou masáží. A můžete kombinovat i s jinými variantami, jako koupele nebo lázně a masáže nohou. Veškeré produkty používané během těchto procedur jsou z přírodní a bylinné thajské kosmetiky Bodhi.
Heading

Tělové rituály

Maximální zážitek z masážních balíčků, k rozmazlení těla, duše i pokožky díky přírodním tělovým peelingům a speciálních vonných essencí a masážních technik. Na výběr máte z pěti druhů Tělových rituálů, tělové peelingy si můžete objednat i zvlášť a vytvořit si vlastní spa balíček v kombinaci s jakoukoliv tělovou masáží. A můžete kombinovat i s jinými variantami, jako koupele nebo lázně a masáže nohou. Veškeré produkty používané během těchto procedur jsou z přírodní a bylinné thajské kosmetiky Bodhi.

Kokosová Senzace

Velmi exotický, relaxační a pro pokožku hloubkově výživný tělový rituál s pravou přírodní vůní kokosu a vanilky. Rituál začíná celotělovým peelingem z jemného organického cukru s kousky kokosové dužiny, který pokožku obnoví, vyčistí a zjemní. Dále provádíme celotělovou masáž, která začíná lávovými kameny, kterými nejprve terapeutka prohřeje celou zadní část těla a poté provádí relaxační masážní techniku s prvky havajské lomi lomi masáže pomocí přírodního kokosového oleje. Celkovou výživu pokožky dovrší nanesením tělového mléka s vůní kokosu a vanilky. Budete odcházet krásně zrelaxovaní, s vyživenou a provoněnou pokožkou. Doporučujeme pro extrémně suchou pokožku nebo k regeneraci pokožky po opalování.

Délka procedury 105 min

Kávový Rituál

Osvěžující, drenážní a energii povzbuzující tělový rituál vhodný pro unavený organismus, ke stimulaci krevního oběhu, k lehčí očistě a regeneraci. Přírodní tělový peeling z jemného organického cukru se 100% drcenou kávou arabicca, která je považována za nejkvalitnější kávová zrna s vysokým podílem antioxidantů Vaši pokožku nejprve očistí, nastimuluje krevní oběh a dodá potřebnou regeneraci a antioxidanty. Poté terapeutka provádí celotělovou masáž s drenážními prvky s přírodním olejem z citronové trávy pro maximální povzbuzení a regeneraci organismu. Doporučujeme i jako podpůrnou proceduru při zeštíhlujících kúrách, při hubnutí a redukci celulitidy.

Délka procedury 90 min

Siamese Orientální Rituál

Tělový rituál k harmonizaci těla i duše čerpající z několika léčebných technik prastarých východních kultur. Využívá sílu zvuku tajemných tibetských misek na začátku a v průběhu rituálu, očistnou sílu Himalájské soli a léčebnou sílu doteku a masáže s prvky thajské masáže, shiatsu a ajurvédy. Celý rituál začíná uvítacím rituálem a zvukem tibetských misek, dále terapeutka provádí očistný rituál pomocí tělového peelingu z přírodní himalájské soli s essencemi z citronového trávy a levandule. Tělový rituál dovrší celotělovou masáží se Siamese tělovým olejem pro kompletní promasírování celého těla a ztuhlého svalstva.

Délka procedury 105 min

Spice Hřejivý Rituál

Hřejivá masážní procedura s bylinnými měšci k celkovém prohřátí organismu, proti bolesti svalů a kloubů, k podpoře celkové imunity organismu vhodné pro zimní a chmurné počasí. Kromě bylinných měšců obsahuje vonné a hřejivé essence hřebíčku, kardamonu, černého pepře a limety k detoxikaci, stimulaci krevního oběhu a k prohřátí svalů a kloubů. Procedura se zkládá z celotělové masáže s nahřátým Spice olejem a s bylinnými měšci na zadní části těla kobminující prohřívací prvky z ajurvédské masáže a tlakové techniky z shiatsu.

Délka procedury 75 min

Relaxační Jasmínový Rituál

Relaxační a anti-stres Jasmínový rituál dopřeje Vašemu tělu i duši zklidnění a uvolnění od každodenního stresu. Procedura začíná jemným solným tělovým peelingem celého těla. Jedná se o přírodní mořskou sůl s esencemi orientálního jasmínu. Po peelingu následuje hodinová a celotělová relaxační masáž s prodlouženou verzí Aroma relaxační masáže hlavy.

Délka procedury 90 min

Tranquillity Face and Body Ošetření
Luxusní a velmi relaxační ošetření celého těla a obličeje

To nejvíc rozmazlující a luxusní ošetření od hlavy až k patě navíc s úžasnou vůní řady Tranquillity. Sladké a zklidňující essence sladkého pomeranče, divoké růže, cedrového a santalového dřeva, vetiveru a kardamonu Vás uvedou do té nejhlubší relaxace a meditace. Ošetření začíná Tranquillity uvítacím rituálem a jemnou masáží Tranquillity štětci na zádech a zadní části těla, poté s regeneračními a uvolňujícími masážními technikami s vysoce výživným Tranquillity masážním olejem. V druhé části rituálu provádíme jemné a regenerační obličejové ošetření (odlíčení, enzymatický peeling, regenerační masku a masáž obličeje) včetně uvolňující masáže celé přední části těla. Na závěr aplikujeme velice výživný a voňavý Tranquillity body cream.


VALENTÝN SPA BALÍČEK "JEN PRO NI"
Únorová akční nabídka jako skvělý dárek pro ženy

Relaxační spa balíček pro každou ženu, která potřebuje uniknout alespoň na chvilku od každodenních starostí. Balíček obsahuje Celotělový peeling dle svého výběru z naší přírodní kosmetiky BODHI (jasmín, kokos, káva, citronová tráva, tea tree, mandarinka), dále uvolňující Masáž zad, krku a šíje a na závěr relaxační obličejovou masáž s přírodním kokosovým olejem.


VALENTÝNSKÝ SPA BALÍČEK "JEN PRO NĚJ"
Únorová akční nabídka jako skvělý dárek pro muže

Spa balíček vhodný pro mužské pohlaví s uvolňující Lázní nohou s očisťujícím Tea Tree peelingem a masáží plosek nohou, dále s Masáží zad, krku a šíje spolu s bambusovými tyčkami pro maximální uvolnění zatuhlých svalových partií a na závěr Relaxační masáž hlavy, krku a šíje.


Heading

Tělové rituály pro Dva

Chcete si užít maximální romantiku ve dvou nebo sháníte perfektní dárek pro novomanžele, k oslavě výročí svatby nebo k jakékoliv jiné příležitosti?? Nabízíme pro Vás tři ucelené spa balíčky pro dva, každý se liší svou délkou a obsahem….

Oriental Harmony

Nejluxusnější zážitek ve dvou!! Rituál začíná uvítací lázní nohou s peelingem a s masáží plosek nohou, dále celotělový peeling Siamese z himalájské soli s vůní levandule a citronové trávy, romantickou koupel s okvětními lístky a celotělovou Thajskou olejovou masáž, to vše ve společné místnosti s dvěma terapeutkami!

Délka procedury 150 min
Zvýhodnění balíčku 790 Kč

Bali Sen Paket pro dva

Exotický spa balíček pro dva, který Vás oba přivede do vůní a atmosféry ostrova Bali. Rituál začíná uvítací lázní nohou s peelingem a s masáží plosek nohou, dále celotělovou Bali Indonéskou masáž ve společné místnosti a balíček završíme romantickou koupelí s okvětními lístky.

Délka procedury 120 min
Zvýhodnění balíčku 310 Kč

Relax Paket pro dva

Relaxační spa balíček pro dvě osoby s uvítací lázní nohou s peelingem a masáží plosek nohou a celotělovou Aroma-anti-stress masáží ve společné místnosti.

Délka procedury 90 min
Zvýhodnění balíčku 460 Kč

VALENTÝNSKÝ BALÍČEK PRO DVĚ OSOBY
Zvýhodněný akční balíček - POUZE PRO MĚSÍC ÚNOR

Přijďte si užít spolu romantiku a oslavit svátek Sv. Valentýna s naším zvýhodněným balíčkem pro dvě osoby. Balíček obsahuje Lázeň nohou s Tea Tree peelingem a masáží plosek nohou a prodlouženou verzi naší Bali Indonéské masáže včetně bonusu Relaxační masáže hlavy na závěr. To vše ve společné masážní místnosti a za svitu svíček. K balíčku si můžete dokoupit romantickou KOUPEL S OKVĚTNÍMI LÍSTKY za pouhých 690 Kč!


Heading

Tělové peelingy

Skvělý přídavek k masáži nebo k jiné proceduře, pro obnovu pokožky, jemnost a čistotu pokožky, s drenážními účinky a ke zvýšení mikrocirkulace, pro rovnoměrné opálení a zdravý vzhled pokožky…

Kokosový tělový peeling

z přírodního organického cukru s jemnými kousky kokosové dužiny, jemnost a hydratace pokožky


Kávový tělový peeling

z přírodního organického cukru s přírodní 100 % drcenou kávou arabica, bohaté na antioxidanty

(včetně sprchy) 30 min

Pink Grapefruit s himalájskou solí

z himalájské soli s essencemi sladkého růžového grepu, pro detoxikaci a drenáž

(včetně sprchy) 30 min

Siamese tělový peeling

z himalájské soli s essencemi citronové trávy a levandule, osvěžení a detoxikace

(včetně sprchy) 30 min

Tea Tree tělový peeling

z mořské soli s přírodní essencí čajovníku (tea tree), s vysoce antivirovým, čistícím a antibakteriálním účinkem

(včetně sprchy) 30 min

Heading

Lázně a Masáže nohou

Vhodná mini procedura pro věčně unavené a přetížené nožky, naše lázně obsahují teplou lázeň nohou s přírodní solí s esencemi, peeling nohou a chodidel pro zlepšení cirkulace a masáž plosek nohou.

Siamese Povzbuzující lázeň nohou

s esencemi z citronové trávy a levandule, Siamese peeling nohou z himalájské soli masáž plosek nohou, k osvěžení, detoxikaci a povzbuzení

Délka procedury 30 min

Jasmínová Relaxační lázeň nohou

s esencemi orientálního jasmínu, s jemným peelingem nohou s mořské soli a jemnou masáží plosek nohou

Délka procedury 30 min

Tea Tree Čistící lázeň nohou

s peelingem s mořskou solí a tea tree esencemi, masáž plosek nohou, k uvolnění, očistě s antibakteriálními účinky

Délka procedury 30 min

Heading

Koupele

Zpříjemňete si masážní proceduru krásně voňavou a teplou koupelí!!! Koupel je možné provést před Vaší masážní procedurou nebo po skončení Vaší masáže! Koupel je vhodná pro 1 – 2 osoby.

Koupel s okvětními lístky

Romantická koupel s okvětními lístky.

Délka koupele 30 min

Anti-stress Levandule s mátou

Relaxační koupel s mořskou solí, s vůní levandule a máty.

Délka koupele 30 min

Hřejivá Zázvor – pomeranč

Prohřívací koupel s mořskou solí, s esencemi ze zázvoru a sladkého pomeranče.

Délka koupele 30 min

Detoxikační s Citronovou trávou

Povzbuzující a detoxikační koupel s mořskou solí a s esencí z citronové trávy.

Délka koupele 30 min

Ve vaně si můžete zvolit koupel s hydromasáží, není možné u koupele s okvětními lístky! Platnost ceníku od 1.5.2019

CHCI REZERVOVAT PROCEDURU

V BALI ORIENTAL SPA
procedure
procedure
date
name
email
phone
notes
Heading

Kontaktní informace

Bali Oriental Spa
Jateční 1767
415 01 Teplice


Tel: +420 602 600 133
E-mail: info@baliorientalspa.cz
Otevírací doba
PO - PÁ 9:00 - 20:00
SO - dle objednávek
(rezervace den předem)
NE -zavřeno
Obchodní název firmy:
Magic Play Plus s.r.o.
Český Bukov 347
Povrly 403 32
IČ: 28735838
DIČ: CZ28735838
Odpovědná osoba:
Darina Mikynová
Bali Oriental Spa Manager
Email: darina@baliorientalspa.cz
IČ: 75852624