Bali oriental spa

CZ / EN

Spa Etiketa

Příchod do spa

Prosíme naše hosty, aby se dostavili alespoň 10 minut před začátkem své procedury. To Vám umožní se na proceduru připravit, odpočinout si a vychutnat si čerstvě připravený čaj před začátkem Vašeho zážitku.

Pokud jste u nás poprvé, požádáme Vás o vyplnění krátkého registračního a zdravotního formuláře, který nám pomůže Vám vyhovět co nejlépe, popřípadě se vyhnout některým zdravotním komplikacím, a tímto Vás také zaevidujeme do našeho Věrnostního programu.

Při pozdních příchodech budeme moci prodloužit Vaši proceduru pouze v případě že tím nebude omezen další klient.

 

Pravidla

Prostředí Bali Oriental Spa je určeno pro Vaši maximální relaxaci a odpočinek, proto Vás prosíme, abyste se při Vaší návštěvě nechovali hlučně, a respektovali tak ostatní hosty Bali Oriental Spa. Prosíme Vás o vypnutí či ztišení mobilního telefonu. V prostorách je přísně zakázáno kouřit!

Neručíme za jakékoliv ztráty nebo poškození Vašich osobních věcí, proto nedoporučujeme brát si s sebou  vysoký obnos peněz nebo jiné cennosti. Své svršky si odložíte přímo v masážní místnosti, kde budete po celou dobu Vaší procedury.

Bali Oriental Spa neručí za jakékoliv újmy na zdraví, pokud klient řádně a pravdivě nevyplnil zdravotní a registrační formulář.

 

Copyright © 2009 Bali Oriental Spa, Jateční ul. 1767, Teplice
Kontakt: info(zavináč)baliorientalspa.cz | Rezervace: +420 602 600 133

Mapa stránek
Created by Noesis