Bali oriental spa

CZ / EN

Spa Rituály - Rituals pro Dva

Spa Rituály pro Dva

''

ta největší romantika...

ORIENTAL HARMONY

Hledáte skvělé překvapení nebo romantický dárek pro svého partnera/partnerku? Vychutnejte si oba tento harmonický balíček ve stejné masážní místnosti a ve společné koupeli  s okvětními lístky. Nejprve Vás čeká uvítací Himalájská lázeň nohou, poté hrubý drenážní peeling z Himalájské soli celého těla, dále společná koupel s okvětními lístky a po kompletním zahřátí všech svalů i Thajská olejová masáž.

150 minut    4300 Kč  (Cena za 2 osoby) 

 

k výjimečnému výročí....

BALI SEN PAKET

Exotický a relaxační balíček pro dvě osoby včetně uvítací Balinéské lázně nohou, dále obsahuje naší top masážní proceduru Bali Indonéskou masáž ve společné místnosti včetně masáže hlavy a obličeje a na závěr si užijete romantickou společnou koupel s okvětními lístky.

120 minut / 3500 Kč (Cena za 2 osoby)

 

jen tak pro relax ...

RELAX PAKET PRO DVA

Chcete se jen tak odreagovat, načerpat ztracenou energii a zároveň strávit hezký čas spolu? Relax balíček pro dva obsahuje uvítací Relaxační  lázeň nohou a celotělovou Anti-stress aroma relax  masáž ve společné místnosti.

90 minut / 2600 Kč (Cena za 2 osoby)

 

Možnost přiobjednání sektu nebo květin k Vašemu rituálu!

Pro rezervaci větších spa balíčků nad 100 min budeme požadovat 50% zálohovou platbu, u sobotních termínů 100% předplacení spa balíčku, kdy dodržujeme 24 hod storno podmínky.

 

Platnost nabídky od 1.5.2019

Copyright © 2009 Bali Oriental Spa, Jateční ul. 1767, Teplice
Kontakt: info(zavináč)baliorientalspa.cz | Rezervace: +420 602 600 133

Mapa stránek
Created by Noesis