Bali oriental spa

CZ / EN

Naše filosofie

Prostředí našeho salonu Bali Oriental Spa je inspirováno krásou a podmanivostí kultury jihovýchodní Asie, na kterou se prostřednictvím našich relaxačních procedur a rituálů můžete naladit i během všedních dní. Pomůžeme Vám uvolnit Vaši mysl od běžných starostí, navrátit energii Vašemu tělu a obnovit ztracenou harmonii celého organismu.

Naším cílem je umožnit Vám maximální relaxaci od začátku až po ukončení Vaší procedury. Chceme, abyste se cítili krásní a vyrovnaní i v dnešní uspěchané době, kde stres útočí na celý organismus a vybírá si na něm vysokou daň v podobě nepohodlí, bolesti a poté i nemoci. Rádi bychom, abyste si našli čas jen pro sebe a každou chvilku s námi si užili a odnesli si příjemné zážitky.

Naše vysoce trénované terapeutky z Indonésie, Filipín a z Čech spolu s orientální atmosférou prostorů Bali Oriental Spa Vás přivedou do exotického světa jihovýchodní asijské kultury tak, že úplně zapomenete, že jste v centru města Teplice v Čechách. Nabízíme široký výběr exotických a orientálních masáží a procedur jako je léčivá Ayurveda, Balinéska či Thajská masáž, Masáž s lávovými kameny, Shiatsu nebo exotické Kokosové, Kakaové a Banánové procedury.
Také se specializujeme na těhotné ženy a nabízíme masáže nastávajícím maminkám a přírodní léčivou poporodní péči.

 

Copyright © 2009 Bali Oriental Spa, Jateční ul. 1767, Teplice
Kontakt: info(zavináč)baliorientalspa.cz | Rezervace: +420 602 600 133

Mapa stránek
Created by Noesis