Bali oriental spa

CZ / EN

Akce a Novinky

Akce a Novinky

DUBNOVÉ AKCE

TÝDEN DLOUHOVĚKOSTI  9.4. - 13.4.2018

K příležitosti uvedení naší nové inovované kosmetické řady Skin Regimen. POUZE V TOMTO TÝDNU SKIN REGIMEN OŠETŘENÍ JEN ZA 950 Kč!!!!  (75 min / běžná cena 1250 Kč)

(rezervace na recepci Bali Oriental Spa, Tel: 602 600 133, místa jsou limitována!!!)

SKIN REGIMEN - URBAN LONGEVITY FACIAL

Kosmetické ošetření vhodné pro ženy a muže , vytvořené z přírodních zdrojů. Je protilátkou současnému hektickému životnímu stylu, velmi efektivním posílením pleti proti vyčerpání a městskému životu. Vhodné pro unavenou, mdlou a zašedlou pokožku se známkami stárnutí. Skin Regimen díky svým supervýživným složkám a high tech technologiemi bojuje proti hlavním agresorům stárnutí, proti stresu a vlivům stresu na naše tělo a hlavně pokožku, léčí zánět a jiné nerovnosti pleti včetně pigmentace. Viditelné výsledky již po prvním ošetření Skin Regimen, Vaše pleť bude rozzářená, sjednocená, omlazená a hlavně zdravější!

75 min / 1250 Kč (během Týdnu Dlouhověkosti jen za 950 Kč)

Skin Regimen balíček 3 x ošetření za zvýhodněnou cenu 3250 Kč (ušetříte 500 Kč)

SEMINÁŘE DLOUHOVĚKOSTI

V rámci Týdne Dlouhověkosti máte možnost navštívit naše dva mini semináře. Dozvíte se o Skin regimen více,...zjistíte jaký vliv má životní styl na naší pleť, ...jak zpomalit stárnutí pleti, ...jak vznikala řada Skin Regimen a budete mít možnost si některé produkty vyzkoušet. Rovněž provedeme ukázku Skin Regimen Urban Longevity Facial ošetření. Dostanete od nás vzorečky Skin regimen k vyzkoušení a zdravý fresh drink v rámci Týdne Dlouhověkosti!

KDY: Úterý 10.4. od 16:00 hod     nebo Čtvrtek 12.4. od 16:00 hod

KDE: Bali Oriental Spa, Jateční 1767, Teplice

MÍSTA NA SEMINÁŘE JSOU LIMITOVÁNA - JE TŘEBA REZERVACE - MAXIMÁLNĚ 5-6 KLIENTŮ NA JEDEN SEMINÁŘ

Rezervace na recepci Bali Oriental Spa, Tel: 602 600 133

 

DUBNOVÉ MASÁŽNÍ AKCE

 

HAPPY BUDDHA

HAPPY BUDDHA CELOTĚLOVÝ PEELING

Hrubý celotělový peeling z organického hnědého cukru s vůní sladkého pomeranče a cedrového dřeva, pro stimulaci krevního oběhu, ke svalovému prohřátí, zjemnění pokožky a odstranění starých odumřelých buněk. Vaše pokožka bude krásně jemná, vyživená a provoněná. Doporučujeme k Thajské olejové masáži pro maximální zážitek.

30 min / 550 Kč

 

THAJSKÁ OLEJOVÁ MASÁŽ

To pravé probuzení, regenerace pro Vaše unavené a namožené svaly včetně strečinků a dynamické detailní masážní techniky celého těla.

V rámci Buddha akce získáte navíc ke každé rezervované Thajské olejové masáži 60 nebo 90 min dalších 15 min akupresurní masáže plosek nohou ZDARMA!

60 min / 790Kč

90 min / 1100 Kč

Tuto akci lze také vystavit na dárkový poukaz ale pouze s platností do konce dubna 2018, kdy končí tato limitovaná akční nabídka. Tuto akci nelze kombinovat s dalšími slevami, sodexo nebo edenred vouchery!

 

HAPPY BUDDHA LÁZEŇ NOHOU

Povzbuzující procedura pro Vaše nožky... obsahuje hrubý peeling nohou v příjemné teplé lázni a masáž plosek nohou včetně akupresurní techniky. Doporučujeme jako skvělý přídavek a start k jakékoliv masáži!

30 min / 550 Kč

 

HAPPY BUDDHA TĚLOVÝ RITUÁL

Pokud se chete pořádně rozmazlit, rezervujte si celý Happy Buddha rituál za zvýhodněnou cenu jen tento a příští měsíc. Celý rituál obsahuje uvítací ceremoniál s tibetskými mísami pro navození té správné harmonizace a energie v masážní místnosti, dále celotělový Happy Buddha peeling a po relaxační spršce následuje celotělová thajská olejová masáž s prvky tibetské masáže spolu s tibetskými mísami. To vše s úžasnoou vůní a produkty Happy Buddha od Rituals... s vůní sladkého pomeranče a cedrového dřeva.

110 min / Zvýhodněná cena 1550 Kč (Běžná cena 1850 Kč)

Akce platná pouze do konce dubna!

 

Otevřené soboty Duben

SO 7.4. otevřeno dle objednávek

SO 21.4. otevřeno dle objednávek

 

Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Vaše Bali Oriental Spa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2009 Bali Oriental Spa, Jateční ul. 1767, Teplice
Kontakt: info(zavináč)baliorientalspa.cz | Rezervace: +420 602 600 133

Mapa stránek
Created by Noesis